Gry Herkules online: 15

Gra Batman i Robin Gra Batman i Robin

W tej grze musimy dostać się do Robina, który znajduje się na samej górze tej gry. Poruszamy się jak...

Hercules Hercules

Tym razem na obrazku tym widzimy Herculesa. Naszym zadaniem będzie ułożenie tego obrazka do pełnych ...

Gra Achilles Gra Achilles

Bardzo fajna gra Achilles dla wszystkich miłośników tego bohatera. DO gry potrzebujemy W,A,S,D oraz ...

Puzzle Herkules Puzzle Herkules

barddzo silna postać Herkulesa do poukładania dla Was. Zobacz jak będzie wyglądał ułożony z puzzli H...

Kolorowanka herkules Kolorowanka herkules

Super silny herkules walczący z wrogami widnieje na tym obrazku. Zobacz jak walczy ze swoimi wrogami...

Zmierzch Zmierzch

Czy znasz wszystkie postacie ze Zmierzchu? Dzisiaj właśnie one czekają na ciebie abyś użył różnych k...

Jennifer Lopez Jennifer Lopez

Jennifer Lopez to super gwiazda Hollywood. Wszyscy ją znają i uwielbiają. Jest bardzo ładna i mądra....

Shakira kolorowanka Shakira kolorowanka

Czy chciałaś kiedykolwiek spotkać Shakirę. W tej grze jest to możliwe, a co więcej możesz pokolorowa...

Britney kolorowanka Britney kolorowanka

Czy znasz Brintey Spears? Jest to gwiazda pop, aktorka, celebrytka i piosenkarka. Britney lubi zmien...

Jennifer  Lopez kolorowanka Jennifer Lopez kolorowanka

Czy znasz Jennifer Lopez? Jest to gwiazda pop, aktorka, celebrytka i piosenkarka. Jennfier lubi zmie...

Britney Spears kolorowanka Britney Spears kolorowanka

Czy znasz Brintey Spears? Jest to gwiazda pop, aktorka, celebrytka i piosenkarka. Britney lubi zmien...

Kristin Davis kolorowanka Kristin Davis kolorowanka

Czy znasz Kristin Davis? Jest to gwiazda pop, aktorka, celebrytka. Kristin lubi zmieniać swój wygląd...

Galaktyka kolorowanka Galaktyka kolorowanka

Galaktyka to nieuchwytne miejsce dla zwykłego człowieka, ponieważ leży ona bardzo daleko i wysoko. W...

Eskimos kolorowanka Eskimos kolorowanka

Czy wiesz kto to jest Eskimos? Jest to mieszkaniec Grenlandii. Dzisiaj jeden z nich chce pojeździć n...

« poprzednia 1 2 następna »

gry herkules

gry herkules Ten super bohater dostępny jest dla Was w grach jakie dla Was przygotowaliśmy. Będziemy mogli walczyć nim jak i też poukładać puzzle czy też pokolorować obrazek z Herkulesem. Poznaj tego mitycznego bohatera. tego rodzaju rozrywka ma również charakter edukacyjny poprzez zabawę dla dzieci. Oto 12 heroicznych prac herkulesa znanych na całym świecie: Zabicie lwa nemejskiego, Zgładzenie hydry lernejskiej, Schwytanie łani kerynejskiej, Schwytanie dzika erymantejskiego, Oczyszczenie stajni Augiasza, Przepędzenie ptaków stymfalijskich, Schwytanie byka kreteńskiego, Schwytanie klaczy Diomedesa, Zdobycie pasa Hippolity (królowej Amazonek), Uprowadzenie wołów Gerionesa, Przyniesienie złotych jabłek z ogrodu Hesperyd, Sprowadzenie Cerbera z Hadesu. Niektórzy bez wątpienia będą się sprzeciwiać temu, jak dwie z pięciu misji tego ekspansji odbywają się w tej samej dzielnicy. Osobiście jednak z zadowoleniem przyjąłem możliwość powrotu na miejsce zbrodni. Górna Cyria, obszar, o którym mowa, czuje się duży i pełen rzeczy do zrobienia podczas pierwszej wizyty. Podczas gdy mój powrót był znacznie krótszy, po zapoznaniu się z planem, cieszyłem się, widząc na przykład, jak czarny rynek zareagował na moje wcześniejsze włamanie. Druga wizyta kończy się na napadzie na bank, więc ciężko jest czuć się ciężko . Temat prowadzony przez Death of the Outsider to powrót i przewartościowanie. Moją ulubioną rzeczą nie była misja ani pojedyncza sekcja, ale szansa, aby świat zareagował na wydarzenia z Dishonored 2 iz nowej perspektywy. Często rzuca nowe światło na postaci z całej serii. Oczywiście Billie i Outsider. Ale także te grupy, które ty, jak różni bohaterowie, napotkali wcześniej. Kilka pierwszych misji oferuje wskazówki, że czarodziejki - potężni, późnoetatowi wrogowie w grze Dishonored 2 - są teraz zdesperowani i bezbronni, próbując odzyskać odrobinę mocy, którą kiedyś posiadali. Później Billie odwiedza Królewskie Konserwatorium. Będąc niegdyś twierdzą czarownic, jest teraz własnością opactwa Everyman. Opactwo zawsze było antagonistyczne wobec każdej przygody poświęconej przez Nieuczciwą postać, ale tutaj, w piwnicy, w której pozostałe czarownice są trzymane w niewoli, ich wrogość jest skupiona. Połączenie ich bezmyślnego okrucieństwa, osobistego związku Billie z czarownicami i rozładowania systemu Chaos Śmierci Outisdera doprowadziło do rozlewu krwi, ponieważ porzuciłem nie śmiertelne podejście, które utrzymywało się przez dwie gry. To była konwergencja historii i systemów, aby stworzyć sensowną i uzasadnioną zmianę w sposobie, w jaki grałem.

Historia Death of the Outsider działa najlepiej, gdy bawi się moralnością swoich frakcji i postaci oraz oferuje inny kontekst dla ich działań. To uderza w sedno głównego celu: zabicie Outsidera. Obsesja Dauda na temat jego śmierci pochodzi z miejsca prawości - zerwania z akceptacją tego, co teraz uważa za pakt faustowski. Ale Death of the Outsider również kwestionuje to założenie. Nie ma tutaj bohaterów, a wszystkie powody - nawet jeśli są pozornie bezinteresowne - znajdują się w centrum zainteresowania. Nawet szczury są rekontekstualizowane. Będąc źródłem plagi Dishonoreda, teraz pojawiają się jako tajemniczy sprzymierzeniec, którego Billie może skonsultować się z radą, a częściej rozważania dotyczące gryzienia i żucia.

Niemniej jednak jest wiele do zrobienia. Koncentrując się na osobistych celach Daud i Billie, ostateczna prawda Bezokiego - kult, który wyrządza Billie w jej poszukiwaniach Outsidera - sprawia wrażenie pośpiesznie. Ostatnie rewelacje są wypełnione ograniczeniami ostatniej misji. Jest tu wiele rzeczy do rozpakowania, co skutkuje gęstą dostawą tajemniczych wskazówek, które lepiej nadają się do wielu misji - szczególnie, gdy kluczowe linie dialogowe mogą zostać pominięte lub zlikwidowane przez błędny granat. Podczas gdy ja trzymam w napięciu, ta ostatnia misja wprowadza również nowego wroga - irytująco twardego nowego wroga, który nie przestrzega ogólnych zasad zabijania niehonorowego wroga, a jednocześnie jest bardziej mobilny i liczniejszy niż Żołnierze z Mechanicznego Układu. Takie drobne dolegliwości się łączą i powodują, że część blasku pochodzi od dobrze wykonanego wycinku swobodnego ukradkowego działania. Kiedy Death of the Outsider jest w najlepszym wydaniu, jest godnym akompaniamentem dla całej serii. Jest pełen nowych, przyjemnych spotkań i scenariuszy, oferuje nowe perspektywy postaciom i wydarzeniom, a dzięki swojemu odważnemu, centralnie postawionemu celowi czepia się istniejącej stylu Dishonored.

Kategorie