Gry Hip Hop taneczne: 25

Gry zręcznościowe taniec Gry zręcznościowe taniec

Taniec wraz z Michaelem Jacksonem. Ta gra zrećznościowa jest dość prosta jednak bardzo fajna i cieka...

Taneczna gra Taneczna gra

Super taniec hip hop dla znawców tego gatunku właśnie w tej czeka już na Was. Tańczymy przy użyciu s...

Gra tańca Gra tańca

Styl Tańca jest oczywiście dla Was a w nim wspaniała dziewczyna która tańczy. Tańcz do rytmu piosenk...

Gra Hip Hop taniec Gra Hip Hop taniec

Ciekawe hip hop taniec w wykonaniu trójki wspaniałych tańczących dziewczyn w stylu hip hop oczywiści...

Taniec Break Dance Taniec Break Dance

Taniec break dance w wykonaniu znakomitego tancerza w tej grze któremu oczywiście wy będziecie mu po...

Hiphopowy tenis Hiphopowy tenis

Zagraj w tenisa w rytmie hip hopa. Zobacz jak wygląda boisko i osoby, które będą grać w tenisa. Ciek...

Muzyczna dziewczyna Muzyczna dziewczyna

Przy muzyce w tej grze dziewczyna będzie śpiewać i tańczyć. My będziemy musieli naciskać strzałki w ...

Naśladuj taniec Naśladuj taniec

Ciekawa taneczna gra w które będziemy podpatrywać jak tańczy Simone. Jeżeli wykona taniec musimy wyb...

Britney Spears makijaż Britney Spears makijaż

Britney Spears powraca ale w całkowicie nowej odsłonie.Pomóż jej zmienić wygląd używając do tego odp...

Mona Lisa Mona Lisa

Dzisiaj mamy do wykonania nietypową misję, musimy pomalować Mona Lisę w jakimś modnym stylu.Sterowan...

Justin Bieber makijaż Justin Bieber makijaż

W tej grze naszym zadaniem jest przygotowanie Justina Biebera do jego nowej trasy koncertowej.Wykona...

Rihanna makijaż Rihanna makijaż

Rihanna to bardzo sławna piosenkarka. Może masz ochotę wykonać jej modny i stylowy makijaż? Jeśli ta...

Bar Refeali makijaż Bar Refeali makijaż

Czy znasz Bar Refeali? Jeśli nie to zagraj w tą grę i na pewno ją polubisz.Wykonaj jej modny makijaż...

Carey Muligan Carey Muligan

Wykonaj makijaż Carey Muligan.Sterowanie myszką...

« poprzednia 1 2 następna »

gry hip hop

gry hip hop Jeżeli lubisz hip hop to również powinny Ci się spodobać gry hip hop dla fanów tej muzyki. Graj i baw się doskonale. Będziemy tańczyć na różnego rodzaju scenach gdzie możemy zabrać udział w mistrzostwach jak i też wybrać ubieranki. Po niezliczonych próbach odświeżenia, ożywienia i ponownego uruchomienia serii Sonic, jest to prosta platformówka z przewijaniem, która jest najlepsza od dziesięcioleci. Ale podczas gdy Sonic Mania jest w istocie listem miłosnym do świetnego lata 90 rozkwitu, udaje mu się poczuć nowe i ekscytujące dzięki sprytnym remiksom klasycznych poziomów i pomysłowym bitwom z bossami. Sonic zawsze rozwijał się w dwóch wymiarach i jest to najczystsze wyrażenie jego dynamicznej platformówki, ponieważ ludzie wciąż mieli Mega dyski pod swoimi telewizorami. W Sonic Mania jest trzynaście stref: pięć zupełnie nowych i osiem remixów znanych lokacji. Strefa Zakładów Chemicznych zaczyna się w taki sam sposób jak w Sonic 2, ale w drugim akcie znajdujesz się na pulsie sprężystego żelu. W tym samym duchu pierwszy akt Strefy Zielonego Wzgórza jest w dużej mierze nietknięty, ale w drugiej połowie znajdują się zliiny do ześlizgiwania się i zbiorniki z wodą, które chowają głodne roboty. Inne strefy powracające to Strefa Latającej Baterii Sonic & Knuckles, Strefa Gwiezdnego Prędkości Sonic CD i Strefa Hydrocytacji Sonic 3 - wszystkie z nich zostały podobnie zremiksowane i przemeblowane z kreatywnym polotem.

Jeśli chodzi o nowe strefy, to czują się tak, jakby zostały wyrwane bezpośrednio z klasycznych gier Sonic. W Studiopolis, moim osobistym faworycie, Sonic biegnie przez studio telewizyjne i zostaje teleportowany dookoła poziomu przez antenę satelitarną. A w prasie Garden, kolejna atrakcja, biegniesz od drukarni propagandowej o aromacie Art Deco do śnieżnego lasu wypełnionego kwiatami wiśni. To niezwykłe, jak dobrze artyści powtórzyli charakterystyczny wygląd starych gier, a jednocześnie wykorzystują nowoczesny sprzęt, aby podnieść poziom szczegółowości i złożoności. Jeśli nie wiesz, jak działa Sonic, wyobraź sobie platformówkę z bocznym przewijaniem, która została uwięziona w tej maszynie od The Fly z automatem do gry w pinball. Zasadniczo jest to gra polegająca na przechodzeniu z jednego poziomu na drugi, ale po drodze spotykasz mieszankę tradycyjnych elementów platformy - ruchomych platform, wrogów, bezdennych dołów - i sekcji, w których katapultujesz z zawrotnymi prędkościami przez seria zakręconych pętli-pętli. Jest to moment, w którym gra jest najbardziej ekscytująca i intensywna, i zawsze rozczarowuje, gdy nagle poślizgnąłeś się do zatrzymania i znów musisz podnieść prędkość.

Jest kilka trudnych sekcji, ale w większości Sonic Mania to bardziej rytm, tempo i pęd niż precyzyjna platformówka. Możesz zagrać w nim bezpiecznie i ostrożnie przedrzeć się przez każdą czynność, ale jest o wiele więcej zabawy przekraczając maksymalną szybkość i reagując na przeszkody, gdy są rzucane na ciebie. A na końcu poziomu czeka Cię na Ciebie gratka w formie bossa. Niektóre przypominają stare gry, których wzór musisz nauczyć się i wykorzystywać. Inni wykorzystują cudowne, kreatywne sztuczki, w tym zabawne oddzwanianie do słynnej gry typu spin-off firmy Sonic.

Kategorie