Newsy serwisu

Gry i zabawy dla dzieci w ferie zimowe

Jeżeli macie ferie zimowe to czas możecie spędzić na wiele różnego rodzaju sposobó nie tylko grając w darmowe gry dla dzieci w wersji online ale także polecamy różnego rodzaju zabawy w domu.  Dlatego też w tym wpisie chcieliśmy specjalnie dla Was zaproponować różne gierki i zabawy dla każdego z pewnością coś ciekawego się tutaj znajdzie.

 

 

 

1) Układanie puzzli - to bardzo fajne zajęcie w szczególności jeżeli macie jakieś rodzeństwo lub też rodziców do pomocy, polecamy zaczać ukłdanie takich puzzli od prostych. Oczywiście dopasujmy je do wieku ale nie zniechęcajmy dużą ilością aby nie zniechęcić dzieci do tej zabawy. Oczywiście jeżeli ktoś starszy pomaga to możemy spróbować większą ilość puzzli. Możecie je także poukładać na naszej stronie: http://gry-dladzieci.pl/puzzle-dla-dzieci/

 

2) Zabawy techniczne - jeżeli mamy blok techniczny lub większą kartkę bristolu to możemy na niej malować przeróżne postacie jak i też rysunki. Możemy naklejać klejem różne przedmioty jak kawałki folii aluminiowej, różne papiery czy też wycinanki z gazety. Wszystko co znajdziemy w domu z pewnością możemy do tej wspaniałej zabawy wykorzystać.

 

3) Klocki domino dla dzieci - można kupić w każdym praktycznie skepie z zabawkami dla dzieci fajen klocki domino. Oczywiście jeżeli macie trochę czasu możecie je wykonać samemu w domu ze swoim dzieckiem, to na pewno będzie całkiem fajna i kreaktywna zabawa. Macie możliwość również pogrania w takie gry klocki domino na naszym serwisie. Wybór nalezy do Was.

Dodany przez Admin Odsłon: 2519

Kategorie