Newsy serwisu

Gry i zabawy dla dzieci - Zestaw 2

Zachęcamy Was do tej recenzjii z serii Gry i zabawy dla dzieci, gdzie zostały skompletowane cztery zesatwy w których odnajdziemy ulubione potacie, takie jak: Doktor Dolittle, AliBaba, Robinson Crusoe i Sindbad. W tych zestawach odnajdziemy sporą ilość gier, zabaw jak i też opowieści animowanych czy też kolorowanek i turniejów przeznaczonych dla jednego lub dwóch graczy. Do tego należy dołączyć wspaniałą graafikę jak i też umilającą grę muzykę.

ALI BABA

Będziemy musieli się tutaj wykazać nie lada sprytem, zbierać kamienie jak i też uciekać przez złymi strażnikami. Czekać na nas będzie także misja ratunkowa, gdzie będziemy musieli pokonać rozbójników i zabrać z Sezamu kosztowności.

DOKTOR DOLITTLE

Weźmiemy udział w wyjątkowej przygodzie jaką będą wyscigi okrętów, pomoc małpce Czi-czi w dżungli jak i też wiele innych mniejszych misji które trzeba będzie wykonać jak najszybciej i najzręczniej.


ROBINSON CRUSOE

Przeneisiemy się tutaj na bezludną wyspę gdzie zagramy razem z Robinsonem w golafa czy tez zapolujemy na ryby aby sparwdzić swój refleks. Weźmiemy udział w podwodnych zawoadach i innych przygodach jakie spotkał rozbitek Robinson Crusoe.

SINDBAD

Wyruszamy z Sindbadem w cudowną podróż w której poczujemy się jak bohater z baśńi z tysciąca i jednej nocy. Będziemy musieli wykazać się sprytem jak i też sprawdzić swoje zdolności strategiczne. Będziemy latać na czarodziejskim dywanie oraaz rozwiązaywać animowane zagadki.


Dodany przez Admin Odsłon: 9536

Kategorie