Newsy serwisu

Hugo: Tropikalna Wyspa

Tym razem nasz bohater Hugo przeosi się na tropikalną wyspę gdzie będzie musiał stawić czoło wyzawaniom jakie na niego będę czekać i uwolnić Hugoline oraz trojkę dzieci: Trika, Traka oraz Truka. Hugo na tej wyspie zaprzyjaźnił się ze zwierzątkami, należą do nich małpka Bananówka i tukan Ferdynand. W gre możemy zagrać wszyscy zarówno najmłodsi jak i tez starsi dla każdego będzie to wspaniała i bezpieczna zabawa. Będziemy razem z Hugo brać udział w takich misjach w grze jak:

 

Hugokopter:  tutaj będziemy musieli latać nad dżunglą i ją przelecieć jednak złośliwe małpki będą nam w tym przeszkadzać.

Wspinaczka po lianach: Musimy się dostać do wulkany aby to zrobić czekać na nas będzie wspinaczka po lianach, na jednym z drzew będzie na nas czekać lina, która pomoże nam w drodze do wulkanu. Po drodze czekać na nas będe oczywiście liczne niespodzianki.

Tajemnica Inków:  Będziemy się musieli dostac do piramidy Inków jednak i tutaj na nas będą czychać przerózne niebepizeczeństwa.

Podążaj za małpką: Małpka którą poznaliśmy na tej tropikalnej wyspie będzie nam pomagać a my będziemy musieli podążać za nią.

Zabawy z małpkami:  Banaówka nam pomaga ale i my będziemy musieli pomóc jej odebrać banany od złych małpek w grze.

Gra w pary: Dżungla jak wiemy jest dzika i gęsta trudno tam cokolwiek odnaleźć a my będziemy musieli w niej szukać par zwierząt.

Przedstawiony powyżej opisy gry Hugo: Tropikalna Wyspa dostępny jest w wersji na PC.

Dodany przez Admin Odsłon: 22373

Kategorie