Newsy serwisu

Konsola Sony PS Vita czeka na Ciebie!


 

                             Konsola Sony PS Vita czeka na Ciebie!

Lubisz upamiętniać swoje wakacyjne przygody na zdjęciach? Jeśli tak, to wspaniale, bo w tym roku za takie zdjęcie możesz dostać w nagrodę najnowszą konsolę Sony PlayStation Vita! Weź udział w konkursie Super Mistrz Mleka! Na zgłoszenie do konkursu masz czas do końca sierpnia.

Super Kot – bohater kampanii „Mam kota na punkcie mleka” nagrodzi swoich mlecznych przyjaciół, którzy przyślą mu fotograficzną pamiątkę z wakacji. Warunkiem jest, aby takie zdjęcie przedstawiało sytuację, która pokazuje jak czerpiesz energię do wakacyjnych szaleństw z mleka lub produktów mlecznych, takich jak jogurt, kefir, ser czy maślanka, które również będą widoczne na fotografii.

Wybierz swój ulubiony mleczny produkt i poproś rodzica lub kolegę o zrobienie zdjęcia. Następnie wyślij zdjęcie na adres konkurs@mamkotanapunkciemleka.pl wraz z odpowiednim formularzem zgłoszenia do konkursu, który podpisze Twój rodzic. Formularz znajdziesz na stronie www.mamkotanapunkciemleka.pl/zawartosc/konkurs. Jury wybierze 40 najciekawszych prac i nagrodzi je konsolami przenośnymi Sony PlayStation Vita. Dodatkowo zostanie wyróżnionych 20 innych zdjęć, a ich autorzy otrzymają maskotkę programu „Mam kota na punkcie mleka”. W sumie do zgarnięcia jest aż 60 nagród! Warto spróbować – nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Zgłoszenie możesz przysłać do 31 sierpnia br. Regulamin konkursu znajdziesz na stronie programu www.mamkotanapunkciemleka.pl. Kontakt dla mediów: Biuro prasowe programu “Mam kota na punkcie mleka”: Michał Wierzbicki Bartosz Gardocki tel.: (+48) 608 368 133 tel.: (+48) 600 349 691 e-mail: wierzbicki@mamkotanapunkciemleka.pl e-mail: gardocki@mamkotanapunkciemleka.pl

Dodany przez Admin Odsłon: 4692

Kategorie