Newsy serwisu

Lego Ben 10

Dla wszystkich fanów postaci Ben 10 jak i też samego serialu z tym super bohaerem mamy wspaniałą wiadomość . Do kupienia są już w sklepach klocki lego z Ben 10. Specjalnie dla Was przedstwimy wszytskie

Lego Ben 10 Pajęczarz- jest to jedna z postaci w którą może zmieniać się Ben 10. Właśnie z klocków będziemy mieli możliwość zbudowania postaci. Może się on wspinać po ścianach oraz pelść pajęczyny.

Lego Ben 10 Szlamfajer -  dzięki tej postaci Ben 10 może panować nad roślinami i włada ogniem. Zbudowany przez nas bohater z klocków lego ma świecące w ciemności oczy, a także zegarek omnitrix, który został w wbudowany w jego klatkę piersiową.

Lego Ben 10 Chromaton  - kolejny bohater jakiego możemy zbudować z klocków. Postać ta jaki wiemy pochłania energię, którą następnie przekazuje w postaci promieni lasera. Również jego oczy świecą w ciemności i ma wbudowany omnitrix.

Lego Ben 10 Dżetrej - zaletą Dźetreja jest to, że potrafi pływać najszybciej na całym świecie jak i też latać bardzo szybko. Postać z klocków lego ma 23 cm wysokości.

Lego Ben 10 Ziąb - jego największą zaletą jest to że potrafi przechodzić przez przeróżne obiekty, temperatura wokół nieo jest zwykle dużo niższa.

Lego Ben 10 Gigantozaur - jak już sama nazawa nam mówi postać ta jest największą z wszystkich wymienionych powyrzej. Charakteryzuje się także ogromną siłą. Figurka mierzy 23 cm wysokości.

Gdy zbierzesz wszystkie dostępne zestawy będziesz mógł zbudować z nich superbohatera.

Dodany przez Admin Odsłon: 20471

Kategorie