Wszystkich gier: 6034

Newsy serwisu

Zabawy dla przedszkolaka

Jak możemy się domyślić jest bardzo dużo przeróżnych zabaw dla przedszkolaka w tym artykule przedstawimy kilka według nas ciekawych zabaw dla przedszkolaka, którymi warto z Wami się podzielić. te zabawy dla przedszkolaka maja swoja zaletę, że możemy je wykonać zarównow w przedszkolu czy też w domu a koszty jakie poniesiemy aby je wykonać będą praktycznie zerowe. Oto zabawy dla wszystkich przedszkolaków jakie proponujemy Wam na te zimowe i mroźne dni:

Pieczątki z ziemniaków- do tej zabawy dla dzieci będziemy potrzebowali ziemniaków z której my wraz z dziećmi będziemy wycinać przeróżne wzory czym ich będzie więcej i będą różne tym lepiej. Kroimy ziemniaka na pół i wycinamy wzory, potem wystarczy że zanurzymy go w farbce i już na kartce papieru możemy wykonywać ciekawe pieczątki we wzory, które sami stworzyliśmy.

Piaskowe zabawy- do tej zabawy będziemy potrzebowali przede wszystkim sypkiego piasku w zimę z nim może być problem dlatego polecamy wybrać się do sklepu zoologicznego gdzie na pewno taki piasek dostaniemy. Jeżeli go nie mamy to kaszę czy też ryż. Będziemy także potrzebowali jeszcze kleju oraz kartki z bloku technicznego. Kartkę taką smarujemy klejem i dajemy dziecku do ręki trochę piasku którym tworzy rysunek może to być domek czy też inne figury gdy klej zaschnie mamy ciekawą kompozycję.

Zimowe zabawy – potrzebować będziemy kartkę papieru, farbki oraz biała basta do zębów. Kartkę malujemy czarna farbką i czekamy do jej wyschnięcia potem używając pasty do zębów malujemy czy to bałwanka czy też śnieżne kompozycje. Idealna zabawa na zimowe dni za oknem.

Galeria sztuki- w domu na pewno znajdziemy słoiki przeróżnych kształtów lub też inne butelki. Szukamy w domu przeróżne świecidełka, jarzębinę czy też inne rzeczy którymi możemy obklejać właśnie te szklane rzeczy.

Jesienne drzewko –rysujemy na kartce papieru drzewko, czym większe tym lepiej dla nas, drzewko musi być bez listków potem z przeróżnych gazet wydzieramy listki, czym więcej kolorowych gazet tym nasze drzewko będzie lepiej wyglądać


Dodany przez Admin Odsłon: 35368

News nie był jeszcze komentowany

Dodaj Komentarz: (zalogowani użytkownicy, minimum 5 znaków)

Box Reklamowy

nowi uzytkownicy
Najaktywniejsi
Farcik

Farcik

Punktów: 1903

dzeko

dzeko

Punktów: 1408

123454321

123454321

Punktów: 1341

Elanda

Elanda

Punktów: 1016

Juustynna

Juustynna

Punktów: 855

Zobacz wszystkich »

Zobacz nasze inne serwisy z grami:
Grajnik.pl
Mamydzieci.pl Gry
Ostatnie komentarze
Zabawy dla dziewczynki i chłopaka

ta gra może być ale bym trochę popracowała na tym żeby było więcej rzeczy do robienia np. że może chodzić do sklepu, może chodzić do kolegi, koleżanki itp. więc jak oceniam to tej grze daje 8 na dziesięć gwiazdek ponieważ jak byłam młodsza miała jakieś 5 lat to lubiłam tą grę teraz mam 10 lat więc trochę się nudzi i jak mówie że bym popracowała tak trochę żeby się nie nudziła takim już starszym dzieciom tak jak np. ja ale są jeszcze starsze dzieci ode mnie.

2016-12-18 13:00:59
Gra chomik

uważam ze ta gra jest super trudne poziomy i wszystko ja bym nic nie zmieniała a żeczywiście mało jest gier ale tej grze daje dziesięć na dziesięć gwiazdek

2016-12-17 18:27:23
Super Mario

uważam że ta gra może być ja bym popracowała jeszcze trochę na tym żeby te lewele nie były szybkie do zrobienia ponieważ to jest bardzo łatwe oceniam tak siedem na dziesięć gwiazdek jak już mówiłam popracowałabym na ty jeszcze ale gra fajna więc może być

2016-12-17 18:13:07
Miecze i sandały

Mi bardziej podoba się ta część :)

2016-09-07 10:34:23