Newsy serwisu

Nowe gry planszowe dla dzieci 2017 rok

Zapresentjemy w tym wpisie inetersujące i zupełnie nowe gry dplanszowe dla dzieci z obecnego roku. Będzie ich dośc sporo dlatego mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie ulubioną gierkę własnie dla Siebie. Pierwsza z gier to:

  1.  Dobble - W tej grze mamy kółka z różnymi obrazkami, zadaniem naszym jest znaleźć dwa takie same obrazki. Grę możemy kupić juz w cenie 70pln. Fajna gra młodszym i starszym dzieciom na pewno sprawi mnóstwo radości.
  2. Jenga - na pewno częśc z Was słyszało o tej grze. Jest niezwykle prosta. Budujemy z klocków wierzę, następnie musimy wyciągać z tej wieży po jednym klocku i układać go na samej górze. Uważać należy aby nie doprowadzić do rozburzenia konsktrukcji.
  3. Nawklejak nie czekaj - to gra dla dzieci poniżej 4 lat gdzie bęziemy nawlekać różnego rodzaju koraliki na sznurki. Na pewno powinna przypaść Wam do gustu. Życzymy wspaniałej zabawy.
  4. Nogi Stonogi - prosta zabawa która polega na dobudowaniu nóg do naszej stonogi, która znajduje się własnie w tym pudełku gierki. Fajna i dość szybka rozgrywka dla najmłodszych graczy.
  5. Potwory do Szafy - tytuł nie jest fajny jednak zabawa jest naprawdę super. Porozrzucamy po pokoju stworki i musimy odszukać te które uciekną do szafy.
  6. Super Farmer - w tej grze uczymy się zarządzać swoją włąsną farmą. Dokładna instrukcja i jej zasady znajdziemy na opakowaniu gierkii lub na stronie producenta,
  7. Fauna Junior - w tej grze losujemy zwierzątka i potem zadajemy graczowi wiele pytań odnośnie tych zwierzęt na przykład czy znosi jaja, czy je trawę itp. Wspaniała zabawa dla wszystkich

 

Jeżeli macie jakieś Wasze ulubione gierki to piszcie śmiało informacje w komentarzach o danej grze, niewebm bazę z tymi grami poszerzymy o kolejne ciekawe tytuły. Mamy nadzieję, że te które przedstawiliśmy spodobają Wam się.

Dodany przez Admin Odsłon: 2269

Kategorie