Wszystkich gier: 6034

Newsy serwisu

Postacie ze Spongeboba

Spongebob Kanciastoporty- jest to gąbka koloru żółtego, ubrana w kwadratowe spodenki. Zamieszkuje w ananasie razem ze swoim przyjacielem ślimakiem. Uwielbia pracę w swojej restauracji. Wolny czas spędza Spongebob na puszczaniu baniek, a także łowieniem meduz. Jego tekst, który za każdym razem powtarza to: ,,Jestem gotów”.

Patryk Rozgwiazda – to przyjaciel Spongeboba, jest rozgwiazdą koloru różowego. Ubrany jest w krótkie spodenki koloru seledynowego w fioletowe kwiatuszki. Razem ze Spongebobem łapią razem meduzy. Zamieszkuje pod dużym kamieniem, który dzieli razem ze Skalmarem. Jego ulubione jedzenie to serwowane przez Kanciastoportego karaboburgery.

Skalmar Obłynos – jest to ośmiornica, jest bardzo muzykalna. Uwielbia spędzać swój wolny czas grając na klarnecie. Pracuje jak Spongebob w restauracji jako kasjer.

Sandy Pysia – jest to wiewiórka, która pochodzi z Teksasu. Mieszka na drzewie jednak jest ono chronione od wody specjalną kopuła. Gdy wychodzi na zewnątrz zakłada wtedy specjalny kombinezon. Trenuje karate, a także gdy ma swój czas to poświęca go na naukę.

Pan Eugeniusz Harold  Krab – jest to krab właściciel restauracji w której pracuje Spongebob, ma lekką nadwagę.  Uwielbia oszczędzać i wydaje bardzo mało pieniędzy. Zamieszkuje w kotwicy razem ze swoją córką Perłą.

Gacuś -  jest to ślimak, który mieszka razem ze Spongebobem. Jest koloru niebieskiego, a na grzbiecie nosi muszlę koloru różowego. W tej muszelce chowa przeróżne rzeczy.

Plankton – jest to bardzo mały organizm, który za wszelką cenę próbuje się dowiedzieć przepisy na kraboburgery. Prowadzi także swoja restaurację, która nazywana jest Kubłem Pomyj. Nikt z miasteczka go nie lubi prócz jego komputerowej żony


Dodany przez Admin Odsłon: 6006

Dodane komentarze do tego newsa (1):

no ja uwielbiam spandzboba on to jest ktoś hoć znamy go na człym świecie wiadomo że to jest gombka ale muwie spangbob jest superowy a i ma przyjaciół kturzy nazywają się :patryk , skalmar,sendi,pan krab,plankton,gacuś. polecam spangboba.ja mam tylko program nie nickelodion tylko nickelodionHD pa i odpiszcie na profilu.

Dodał(a): serduszko969 2012-02-12 12:02:43

« poprzednia 1 następna »

Dodaj Komentarz: (zalogowani użytkownicy, minimum 5 znaków)

Box Reklamowy

nowi uzytkownicy
Najaktywniejsi
Farcik

Farcik

Punktów: 1903

dzeko

dzeko

Punktów: 1408

123454321

123454321

Punktów: 1341

Elanda

Elanda

Punktów: 1016

Juustynna

Juustynna

Punktów: 855

Zobacz wszystkich »

Zobacz nasze inne serwisy z grami:
Grajnik.pl
Mamydzieci.pl Gry
Ostatnie komentarze
Zapamiętywanka muzyczna

Mój młodszy brat lubi grać w tego rodzaju zabawy, sprawiają mu radość.

2015-10-02 08:39:12
Układanka Spongebob

To są z tej serii z najnowszymi ze spongebobem, to jest to.

2015-10-02 08:38:52
Rozbijanie klocków

Ta gra jest tu nowa bo dawniej w tym dziale jej nie było fajnie, że coś dodajecie.

2015-10-02 08:38:38
Rozwalamy samochody

Uwielbiam gierki gdzie mamy możliwość rozwalania wszystkiego dookoła. Ta jest bardzo fajna.

2015-10-02 08:38:24