Wszystkich gier: 6034

Newsy serwisu

Postacie ze Spongeboba

Spongebob Kanciastoporty- jest to gąbka koloru żółtego, ubrana w kwadratowe spodenki. Zamieszkuje w ananasie razem ze swoim przyjacielem ślimakiem. Uwielbia pracę w swojej restauracji. Wolny czas spędza Spongebob na puszczaniu baniek, a także łowieniem meduz. Jego tekst, który za każdym razem powtarza to: ,,Jestem gotów”.

Patryk Rozgwiazda – to przyjaciel Spongeboba, jest rozgwiazdą koloru różowego. Ubrany jest w krótkie spodenki koloru seledynowego w fioletowe kwiatuszki. Razem ze Spongebobem łapią razem meduzy. Zamieszkuje pod dużym kamieniem, który dzieli razem ze Skalmarem. Jego ulubione jedzenie to serwowane przez Kanciastoportego karaboburgery.

Skalmar Obłynos – jest to ośmiornica, jest bardzo muzykalna. Uwielbia spędzać swój wolny czas grając na klarnecie. Pracuje jak Spongebob w restauracji jako kasjer.

Sandy Pysia – jest to wiewiórka, która pochodzi z Teksasu. Mieszka na drzewie jednak jest ono chronione od wody specjalną kopuła. Gdy wychodzi na zewnątrz zakłada wtedy specjalny kombinezon. Trenuje karate, a także gdy ma swój czas to poświęca go na naukę.

Pan Eugeniusz Harold  Krab – jest to krab właściciel restauracji w której pracuje Spongebob, ma lekką nadwagę.  Uwielbia oszczędzać i wydaje bardzo mało pieniędzy. Zamieszkuje w kotwicy razem ze swoją córką Perłą.

Gacuś -  jest to ślimak, który mieszka razem ze Spongebobem. Jest koloru niebieskiego, a na grzbiecie nosi muszlę koloru różowego. W tej muszelce chowa przeróżne rzeczy.

Plankton – jest to bardzo mały organizm, który za wszelką cenę próbuje się dowiedzieć przepisy na kraboburgery. Prowadzi także swoja restaurację, która nazywana jest Kubłem Pomyj. Nikt z miasteczka go nie lubi prócz jego komputerowej żony


Dodany przez Admin Odsłon: 6470

Dodane komentarze do tego newsa (1):

no ja uwielbiam spandzboba on to jest ktoś hoć znamy go na człym świecie wiadomo że to jest gombka ale muwie spangbob jest superowy a i ma przyjaciół kturzy nazywają się :patryk , skalmar,sendi,pan krab,plankton,gacuś. polecam spangboba.ja mam tylko program nie nickelodion tylko nickelodionHD pa i odpiszcie na profilu.

Dodał(a): serduszko969 2012-02-12 12:02:43

« poprzednia 1 następna »

Dodaj Komentarz: (zalogowani użytkownicy, minimum 5 znaków)

Box Reklamowy

nowi uzytkownicy
Najaktywniejsi
Farcik

Farcik

Punktów: 1903

dzeko

dzeko

Punktów: 1408

123454321

123454321

Punktów: 1341

Elanda

Elanda

Punktów: 1016

Juustynna

Juustynna

Punktów: 855

Zobacz wszystkich »

Zobacz nasze inne serwisy z grami:
Grajnik.pl
Mamydzieci.pl Gry
Ostatnie komentarze
Zabawy dla dziewczynki i chłopaka

ta gra może być ale bym trochę popracowała na tym żeby było więcej rzeczy do robienia np. że może chodzić do sklepu, może chodzić do kolegi, koleżanki itp. więc jak oceniam to tej grze daje 8 na dziesięć gwiazdek ponieważ jak byłam młodsza miała jakieś 5 lat to lubiłam tą grę teraz mam 10 lat więc trochę się nudzi i jak mówie że bym popracowała tak trochę żeby się nie nudziła takim już starszym dzieciom tak jak np. ja ale są jeszcze starsze dzieci ode mnie.

2016-12-18 13:00:59
Gra chomik

uważam ze ta gra jest super trudne poziomy i wszystko ja bym nic nie zmieniała a żeczywiście mało jest gier ale tej grze daje dziesięć na dziesięć gwiazdek

2016-12-17 18:27:23
Super Mario

uważam że ta gra może być ja bym popracowała jeszcze trochę na tym żeby te lewele nie były szybkie do zrobienia ponieważ to jest bardzo łatwe oceniam tak siedem na dziesięć gwiazdek jak już mówiłam popracowałabym na ty jeszcze ale gra fajna więc może być

2016-12-17 18:13:07
Miecze i sandały

Mi bardziej podoba się ta część :)

2016-09-07 10:34:23