Newsy serwisu

Postacie ze Spongeboba

Spongebob Kanciastoporty- jest to gąbka koloru żółtego, ubrana w kwadratowe spodenki. Zamieszkuje w ananasie razem ze swoim przyjacielem ślimakiem. Uwielbia pracę w swojej restauracji. Wolny czas spędza Spongebob na puszczaniu baniek, a także łowieniem meduz. Jego tekst, który za każdym razem powtarza to: ,,Jestem gotów”.

Patryk Rozgwiazda – to przyjaciel Spongeboba, jest rozgwiazdą koloru różowego. Ubrany jest w krótkie spodenki koloru seledynowego w fioletowe kwiatuszki. Razem ze Spongebobem łapią razem meduzy. Zamieszkuje pod dużym kamieniem, który dzieli razem ze Skalmarem. Jego ulubione jedzenie to serwowane przez Kanciastoportego karaboburgery.

Skalmar Obłynos – jest to ośmiornica, jest bardzo muzykalna. Uwielbia spędzać swój wolny czas grając na klarnecie. Pracuje jak Spongebob w restauracji jako kasjer.

Sandy Pysia – jest to wiewiórka, która pochodzi z Teksasu. Mieszka na drzewie jednak jest ono chronione od wody specjalną kopuła. Gdy wychodzi na zewnątrz zakłada wtedy specjalny kombinezon. Trenuje karate, a także gdy ma swój czas to poświęca go na naukę.

Pan Eugeniusz Harold  Krab – jest to krab właściciel restauracji w której pracuje Spongebob, ma lekką nadwagę.  Uwielbia oszczędzać i wydaje bardzo mało pieniędzy. Zamieszkuje w kotwicy razem ze swoją córką Perłą.

Gacuś -  jest to ślimak, który mieszka razem ze Spongebobem. Jest koloru niebieskiego, a na grzbiecie nosi muszlę koloru różowego. W tej muszelce chowa przeróżne rzeczy.

Plankton – jest to bardzo mały organizm, który za wszelką cenę próbuje się dowiedzieć przepisy na kraboburgery. Prowadzi także swoja restaurację, która nazywana jest Kubłem Pomyj. Nikt z miasteczka go nie lubi prócz jego komputerowej żony

Dodany przez Admin Odsłon: 6573

Kategorie