Wszystkich gier: 6034

Newsy serwisu

Zabawy dla czterolatka

W artykule tym chcieliśmy przedstawić Wam zabawy dla czterolatka. Będą to zarówno zabawy na dworze, w domu czy też przy komputerze. Na pewno coś z tych zabaw  wybierzecie dla Siebie. Na początku chcieliśmy Wam polecić zabawy jakie odnajdziemy w tym dziale na naszym portalu do druku: TU oraz : TU - odnajdziemy tutaj zagadki dla czterolatków, przeróżne labirynty, dokończ rysunki czy tez rysowanie po kropek oraz zwykłe kolorowanki  za darmo. Jeżeli chodzi natomiast o zabawy w domu czy też na dworze to polecamy tutaj następujące zabawy dla 4latka:

 

Pieczątki z ziemniaka

Do tej zabawy dla dzieci będziemy potrzebowali ziemniaki, które przekrajamy na pół i przy pomocy nożyka rzeźbimy w nich przeróżne wzory. Czym więcej tym lepiej, następnie tak wykonane ziemniaki maczamy w farbce plakatowej i odbijamy na kartce papieru wychodzić nam będą ciekawe wzory i pieczątki zrobione przez nas samych.

Malowania na wesoło

Jest to zabaw a której na samym początku będziemy musieli pokolorować kartkę, najlepiej sztywną z bloku technicznego, kartkę kolorujemy farbkami plakatowymi na kolor czarny. Następnie gdy kartka nam wyschnie malujemy na niej pastą do zębów bałwanka i inne przedmioty jakie chcemy aby się na niej znalazły. Gdy całość nam wyschnie możemy pokolorować na dowolne kolory przy użyciu farbek. Dziecku na pewno spodoba się ta zabawa.

Wazonik

Razem z dzieckiem macie możliwość się wykazać i przygotować wyśmienity wazonik  dla babci na kwiatki. Wystarczy, że poszukamy w domu jakieś niepotrzebne słoiki czy butelki, czym dziwniejsze kształty tym lepiej gdyż wazoniki będą niepowtarzalne. Następnie szukamy jakiś ozdób którymi byśmy mogli obkleić nasz wazonik, może to być folia aluminiowa jak i też inne świecidełka. Wszystko naklejamy na wazonik, możemy go też pokolorować farbkami.

Słownictwo na wesoło

W tą zabawę dla czterolatka będziemy mogli się bawić wszędzie czy w domu czy na zakupach lub też po prostu podczas kąpieli malucha. Wystarczy że mówimy jakiś wyraz dziecku, które będzie musiało go określać np. słowo jabłko, zadaniem dziecka będzie szukanie określonych cech tego przedmiotu, np.: duże jabłko, zielone itd. Fajna prosta zabawa, która poszerza słownictwo dziecka.

Zapamiętywanka

Doskonała zabawa dla czterolatka gdzie będziemy ćwiczyć pamięć wzrokową. Wystarczy, że wybierzemy kilka zabawek lub też innych rzeczy, które następnie rozkładamy i mówimy dziecko jak nazywają się poszczególne elementy, dziecko powtarza za nas, potem już samo je nazywa każemy mu zamknąć Oczki na chwilkę, wtedy tez chowamy jeden element. Zadaniem dziecka będzie odgadnięcie czego brakuje.

POLECAMY NOWE : Zabawy dla trzylatka


Dodany przez Admin Odsłon: 51808

News nie był jeszcze komentowany

Dodaj Komentarz: (zalogowani użytkownicy, minimum 5 znaków)

Box Reklamowy

nowi uzytkownicy
Najaktywniejsi
Farcik

Farcik

Punktów: 1903

dzeko

dzeko

Punktów: 1408

123454321

123454321

Punktów: 1341

Elanda

Elanda

Punktów: 1016

Juustynna

Juustynna

Punktów: 855

Zobacz wszystkich »

Zobacz nasze inne serwisy z grami:
Grajnik.pl
Mamydzieci.pl Gry
Ostatnie komentarze
Zabawy dla dziewczynki i chłopaka

ta gra może być ale bym trochę popracowała na tym żeby było więcej rzeczy do robienia np. że może chodzić do sklepu, może chodzić do kolegi, koleżanki itp. więc jak oceniam to tej grze daje 8 na dziesięć gwiazdek ponieważ jak byłam młodsza miała jakieś 5 lat to lubiłam tą grę teraz mam 10 lat więc trochę się nudzi i jak mówie że bym popracowała tak trochę żeby się nie nudziła takim już starszym dzieciom tak jak np. ja ale są jeszcze starsze dzieci ode mnie.

2016-12-18 13:00:59
Gra chomik

uważam ze ta gra jest super trudne poziomy i wszystko ja bym nic nie zmieniała a żeczywiście mało jest gier ale tej grze daje dziesięć na dziesięć gwiazdek

2016-12-17 18:27:23
Super Mario

uważam że ta gra może być ja bym popracowała jeszcze trochę na tym żeby te lewele nie były szybkie do zrobienia ponieważ to jest bardzo łatwe oceniam tak siedem na dziesięć gwiazdek jak już mówiłam popracowałabym na ty jeszcze ale gra fajna więc może być

2016-12-17 18:13:07
Miecze i sandały

Mi bardziej podoba się ta część :)

2016-09-07 10:34:23