Wszystkich gier: 6034

Newsy serwisu

Zabawy dla dzieci w domu

Czasami najwyższy czas odpocząć od internetowych gier i pobawić się w ciekawe gry dla dzieci oraz zabawy w domu. Aby się nie nudziły zapewnijmy im ciekawą zabawę gdyż to nie jest nic trudnego dla nas. Odkryj ze swoim dzieckiem ciekawe przeróżne formy spędzania wolnego czasu.  Właśnie z myślą o Was przygotowaliśmy poniżej przeróżne zabawy. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam te zabawy w które rayem możemy się pobawić w domu podczas deszczowej pogody lub gdy za oknem jest zimno.

Labirynty

Zabaw w której będziemy musie odnaleźć drogę do celu. Możemy zabrać kartkę papieru i sami narysować ciekawe labirynty jak i też skorzystać z naszego portalu i odwiedzić dział: http://gry-dladzieci.pl/kolorowanki/labirynt-dla-dzieci/ gdzie odnajdziemy wiele ciekawych gotowych labiryntów do wydrukowania, zarówno tych trudniejszych jak i też łatwiejszych.

Czarodziejski worek

Jest to gra w którą praktycznie wszędzie możemy się pobawić. Wystarczy, że przygotujemy jakiś worek i kilka przedmiotów, które włożymy do niego, dzieci będą je dotykać i rozpoznawać, przedmioty dobieramy do wieku naszego dziecka.

Połącz kropki

Kolejna ciekawa zabawa dla dzieci do której będziemy potrzebowali jedynie kartki papieru i jakiegoś pisaka. Sami możemy stworzyć obrazek jednak nie cały resztę wykropkujemy, i to właśnie tą część będzie musiało połączyć dziecko. Gotowane takie obrazki w łącznie kropek odnajdziemy tutaj: http://gry-dladzieci.pl/kolorowanki/polacz-kropki/

Odgadnij zwierzę

Jedne z osób wyobraża Sobie jakieś zwierzątko następnie wydaje jego głos a druga osoba musi je odgadnąć. Gdy to nie pomoże może j trochę opisać jak wygląda, gdzie żyje itd.


Dodany przez Admin Odsłon: 17476

Dodane komentarze do tego newsa (1):

A ja mogę polecić Sylvanian Families mamamartas.pl Cudowna bajkowa zabawa:)

Dodał(a): Mela_T 2013-08-08 19:13:14

« poprzednia 1 następna »

Dodaj Komentarz: (zalogowani użytkownicy, minimum 5 znaków)

Box Reklamowy

nowi uzytkownicy
Najaktywniejsi
Farcik

Farcik

Punktów: 1903

dzeko

dzeko

Punktów: 1408

123454321

123454321

Punktów: 1341

Elanda

Elanda

Punktów: 1016

Juustynna

Juustynna

Punktów: 855

Zobacz wszystkich »

Zobacz nasze inne serwisy z grami:
Grajnik.pl
Mamydzieci.pl Gry
Ostatnie komentarze
Zabawy dla dziewczynki i chłopaka

ta gra może być ale bym trochę popracowała na tym żeby było więcej rzeczy do robienia np. że może chodzić do sklepu, może chodzić do kolegi, koleżanki itp. więc jak oceniam to tej grze daje 8 na dziesięć gwiazdek ponieważ jak byłam młodsza miała jakieś 5 lat to lubiłam tą grę teraz mam 10 lat więc trochę się nudzi i jak mówie że bym popracowała tak trochę żeby się nie nudziła takim już starszym dzieciom tak jak np. ja ale są jeszcze starsze dzieci ode mnie.

2016-12-18 13:00:59
Gra chomik

uważam ze ta gra jest super trudne poziomy i wszystko ja bym nic nie zmieniała a żeczywiście mało jest gier ale tej grze daje dziesięć na dziesięć gwiazdek

2016-12-17 18:27:23
Super Mario

uważam że ta gra może być ja bym popracowała jeszcze trochę na tym żeby te lewele nie były szybkie do zrobienia ponieważ to jest bardzo łatwe oceniam tak siedem na dziesięć gwiazdek jak już mówiłam popracowałabym na ty jeszcze ale gra fajna więc może być

2016-12-17 18:13:07
Miecze i sandały

Mi bardziej podoba się ta część :)

2016-09-07 10:34:23