Newsy serwisu

Zabawy dla dzieci w domu

Czasami najwyższy czas odpocząć od internetowych gier i pobawić się w ciekawe gry dla dzieci oraz zabawy w domu. Aby się nie nudziły zapewnijmy im ciekawą zabawę gdyż to nie jest nic trudnego dla nas. Odkryj ze swoim dzieckiem ciekawe przeróżne formy spędzania wolnego czasu.  Właśnie z myślą o Was przygotowaliśmy poniżej przeróżne zabawy. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam te zabawy w które rayem możemy się pobawić w domu podczas deszczowej pogody lub gdy za oknem jest zimno.

Labirynty

Zabaw w której będziemy musie odnaleźć drogę do celu. Możemy zabrać kartkę papieru i sami narysować ciekawe labirynty jak i też skorzystać z naszego portalu i odwiedzić dział: http://gry-dladzieci.pl/kolorowanki/labirynt-dla-dzieci/ gdzie odnajdziemy wiele ciekawych gotowych labiryntów do wydrukowania, zarówno tych trudniejszych jak i też łatwiejszych.

Czarodziejski worek

Jest to gra w którą praktycznie wszędzie możemy się pobawić. Wystarczy, że przygotujemy jakiś worek i kilka przedmiotów, które włożymy do niego, dzieci będą je dotykać i rozpoznawać, przedmioty dobieramy do wieku naszego dziecka.

Połącz kropki

Kolejna ciekawa zabawa dla dzieci do której będziemy potrzebowali jedynie kartki papieru i jakiegoś pisaka. Sami możemy stworzyć obrazek jednak nie cały resztę wykropkujemy, i to właśnie tą część będzie musiało połączyć dziecko. Gotowane takie obrazki w łącznie kropek odnajdziemy tutaj: http://gry-dladzieci.pl/kolorowanki/polacz-kropki/

Odgadnij zwierzę

Jedne z osób wyobraża Sobie jakieś zwierzątko następnie wydaje jego głos a druga osoba musi je odgadnąć. Gdy to nie pomoże może j trochę opisać jak wygląda, gdzie żyje itd.

Dodany przez Admin Odsłon: 17644

Kategorie