Wszystkich gier: 6034

Newsy serwisu

Zabawy dla pięciolatka

Dla wszystkich pięciolatków mamy wspaniałe i ciekawe zabawy. Mamy nadzieję że zaprezentowane poniżej zabawy dla dzieci spodobają się Wam jeżeli sami macie jakieś pomysły zabaw dla 5latka to zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach, użytkownicy z pewnością będą Wam za to wdzięczni. Oto zaprezentowane specjalnie dla Was interesujące zabawy dla dzieci:

 

Koordynacja ruchowa

W tą zabawę możemy pobawić się zarówno w domu jak i tez na dworze. Wystarczy, że znajdziemy jakieś przedmioty, które ułożymy w jednej linii, zadaniem naszej pociechy będzie zygzakiem przejść na drugą stronę linki aby nie przewrócić ustawionych przedmiotów.

Wycinamy węża

Zabawa polega na tym iż dajemy dzieciom przeróżne gazety jakie znajdziemy w domu. Zadanie jest dość proste przy pomocy nożyczek wycinamy węża, wygrywa ta osoba która po zmierzeniu będzie mieć najdłuższego wyciętego węża z papieru. Na pewno nie raz w podobny sposób bawiliście się obierając jabłko.

Kalambury

Wcześniej wycinamy karteczki na których piszemy przeróżne hasła, lepiej żeby nie były one skomplikowane gdyż wtedy nie będzie tak łatwo dzieciom odgadywać haseł, które będą im przedstawiać.

Zabawa w ciepło i zimno

Każdy ją zna jednak chcieliśmy jeszcze raz przypomnieć dla Was tą wspaniałą zabawę. Wystarczy, że w domu ukryjemy gdzieś jakiś przedmiot i będziemy podpowiadać dzieciom, hasłami ciepło i zimno aż uda im się odnaleźć przedmiot, który szukają.

Dokończ wyrazy

Prosta gra w której będziemy musieli trochę pomyśleć. Jedna osoba mówi początek wyrazu druga natomiast musi go dokończyć np. telewi druga osoba dokańcza wyraz dodając zor i mamy słowo telewizor.

Literowy wężyk

Tym razem mówimy dane słowo, a kolejna z osób będzie musiała wymyśleć słowo na literę która wystąpiła jako ostatnia w poprzednim haśle. Jeżeli ktoś powiedział ananas to ten wyras kończy się na s dlatego też kolejna osoba wymyśle nazwę na s, przegrywa ta osoba, która nie wymyśli słowa.

Polecamy też: Zabawy dla czterolatka


Dodany przez Admin Odsłon: 25697

News nie był jeszcze komentowany

Dodaj Komentarz: (zalogowani użytkownicy, minimum 5 znaków)

Box Reklamowy

nowi uzytkownicy
Najaktywniejsi
Farcik

Farcik

Punktów: 1903

dzeko

dzeko

Punktów: 1408

123454321

123454321

Punktów: 1341

Elanda

Elanda

Punktów: 1016

Juustynna

Juustynna

Punktów: 855

Zobacz wszystkich »

Zobacz nasze inne serwisy z grami:
Grajnik.pl
Mamydzieci.pl Gry
Ostatnie komentarze
Gra w restauracje

śemka chłopcy i dziewczyny jak wam podoba się ta gra , bo mi tak średnio :-)

2016-05-14 17:46:27
Kaczorek Charli

to bardzo fajowska gra :-)*************************************************************************************************************

2016-05-14 10:34:42
Fashion Studio - Princess Dress Design

Fajna jest ta gra. Baaaaaaaaaaaaaardzo faaaaaaaaaaajna.

2016-04-23 20:12:21
Stara gra pasjans

super gra lubie wnią grać jak mi sie nudzi a że często mi sie nudzi to sobie gram

2016-04-10 21:27:31