Wszystkich gier: 6034

Newsy serwisu

Zabawy dla pięciolatka

Dla wszystkich pięciolatków mamy wspaniałe i ciekawe zabawy. Mamy nadzieję że zaprezentowane poniżej zabawy dla dzieci spodobają się Wam jeżeli sami macie jakieś pomysły zabaw dla 5latka to zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach, użytkownicy z pewnością będą Wam za to wdzięczni. Oto zaprezentowane specjalnie dla Was interesujące zabawy dla dzieci:

 

Koordynacja ruchowa

W tą zabawę możemy pobawić się zarówno w domu jak i tez na dworze. Wystarczy, że znajdziemy jakieś przedmioty, które ułożymy w jednej linii, zadaniem naszej pociechy będzie zygzakiem przejść na drugą stronę linki aby nie przewrócić ustawionych przedmiotów.

Wycinamy węża

Zabawa polega na tym iż dajemy dzieciom przeróżne gazety jakie znajdziemy w domu. Zadanie jest dość proste przy pomocy nożyczek wycinamy węża, wygrywa ta osoba która po zmierzeniu będzie mieć najdłuższego wyciętego węża z papieru. Na pewno nie raz w podobny sposób bawiliście się obierając jabłko.

Kalambury

Wcześniej wycinamy karteczki na których piszemy przeróżne hasła, lepiej żeby nie były one skomplikowane gdyż wtedy nie będzie tak łatwo dzieciom odgadywać haseł, które będą im przedstawiać.

Zabawa w ciepło i zimno

Każdy ją zna jednak chcieliśmy jeszcze raz przypomnieć dla Was tą wspaniałą zabawę. Wystarczy, że w domu ukryjemy gdzieś jakiś przedmiot i będziemy podpowiadać dzieciom, hasłami ciepło i zimno aż uda im się odnaleźć przedmiot, który szukają.

Dokończ wyrazy

Prosta gra w której będziemy musieli trochę pomyśleć. Jedna osoba mówi początek wyrazu druga natomiast musi go dokończyć np. telewi druga osoba dokańcza wyraz dodając zor i mamy słowo telewizor.

Literowy wężyk

Tym razem mówimy dane słowo, a kolejna z osób będzie musiała wymyśleć słowo na literę która wystąpiła jako ostatnia w poprzednim haśle. Jeżeli ktoś powiedział ananas to ten wyras kończy się na s dlatego też kolejna osoba wymyśle nazwę na s, przegrywa ta osoba, która nie wymyśli słowa.

Polecamy też: Zabawy dla czterolatka


Dodany przez Admin Odsłon: 26727

News nie był jeszcze komentowany

Dodaj Komentarz: (zalogowani użytkownicy, minimum 5 znaków)

Box Reklamowy

nowi uzytkownicy
Najaktywniejsi
Farcik

Farcik

Punktów: 1903

dzeko

dzeko

Punktów: 1408

123454321

123454321

Punktów: 1341

Elanda

Elanda

Punktów: 1016

Juustynna

Juustynna

Punktów: 855

Zobacz wszystkich »

Zobacz nasze inne serwisy z grami:
Grajnik.pl
Mamydzieci.pl Gry
Ostatnie komentarze
Zabawy dla dziewczynki i chłopaka

ta gra może być ale bym trochę popracowała na tym żeby było więcej rzeczy do robienia np. że może chodzić do sklepu, może chodzić do kolegi, koleżanki itp. więc jak oceniam to tej grze daje 8 na dziesięć gwiazdek ponieważ jak byłam młodsza miała jakieś 5 lat to lubiłam tą grę teraz mam 10 lat więc trochę się nudzi i jak mówie że bym popracowała tak trochę żeby się nie nudziła takim już starszym dzieciom tak jak np. ja ale są jeszcze starsze dzieci ode mnie.

2016-12-18 13:00:59
Gra chomik

uważam ze ta gra jest super trudne poziomy i wszystko ja bym nic nie zmieniała a żeczywiście mało jest gier ale tej grze daje dziesięć na dziesięć gwiazdek

2016-12-17 18:27:23
Super Mario

uważam że ta gra może być ja bym popracowała jeszcze trochę na tym żeby te lewele nie były szybkie do zrobienia ponieważ to jest bardzo łatwe oceniam tak siedem na dziesięć gwiazdek jak już mówiłam popracowałabym na ty jeszcze ale gra fajna więc może być

2016-12-17 18:13:07
Miecze i sandały

Mi bardziej podoba się ta część :)

2016-09-07 10:34:23