Wszystkich gier: 6034

Newsy serwisu

Zabawy urodzinowe

Każde z dzieci chce aby jego urodziny wypadły jak najlepiej dlatego też ważne jest aby zorganizować jakieś ciekawe zabawy urodzinowe. W tym artykule odnajdziemy propozycję naszych zabaw na urodziny dla dzieci. Zabwy są przeróżne mamy nadzieję, że z tej paczki zabaw urodzinowych jakie dla Was przygotowaliśmy coś ciekawego dla Siebie odnajdziecie. Oto według nas najlepsze takie zabawy jakie udało nam się odszukać w przeróżnych źródłach, niektóre z pomyslów są oczywiście nasze:

 

 

Krzesełkowa zabawa

W tej zabawie musimy ułożyć określoną ilość krzesełek, należy pamiętać, że musi ich być o jedno mniej niż dzieci, którzy biorą udział w tej zabawie. Następnie puszczamy muzykę przy której dzieci tańczą, gdy zatrzymamy muzykę dzieciaki musza jak najszybciej usiąść na krzesełkach, osobie której się nie uda odpada z gry, my odejmujemy jedno krzesełko. Zabaw trwa do czasu gdy nie zostanie wyłoniony zwycięzca.

Mapa skarbów

Zabawa jest bardzo fajna i z pewno się każdemu spodoba. Chowamy przeróżne rzeczy w częściach domu, następnie na kartkach musimy narysować wskazówki jak te rzeczy odnaleźć. Możemy trochę utrudnić grę w taki sposób aby dostać kolejną wskazówkę należy odpowiedzieć na jakieś pytanie czy też rozwiązać jakieś proste zadanie matematyczne. Wszystko zależy od Was i waszej wodzy fantazji.

Kalambury na wesoło

Wcześniej do gry na karteczkach wycinamy kalambury, pokazujemy tylko karteczkę dziecku które będzie musiało naśladować rzecz lub osobę w taki sposób aby inni osoby odgadły. Czym mniejsze dzieci tym kalambury powinny być łatwiejsze. Na karteczkach przed urodzinami je przygotowujemy. Np. mogą to być zawody jak strażak, policjant zadaniem dziecka będzie wtedy naśladowanie postaci a osoby będą musiały zgadywać. Osoba która odgadnie zamieni się rolami i sama będzie musiała naśladować zadanie z karteczki.

Zmieniony głos

Dzieci siadają w kółeczku, jedno z nich odchodzi od kółeczka i odwraca się do nich tyłem wtedy jedna z osób z grupy zmienia głos osoba, która jest odwrócona musi odgadnąć kto do niego coś powiedział.

Zabawy z balonikami

Przed urodzinami kupujemy określoną ilość balonów i pisaków. Dzieci po napompowaniu balonika będą na nim malować co tylko chcą. Potem zostanie zorganizowany konkurs- tajne głosowanie, dzieci będą mogły głosować na najlepszy według nich balonik. Pamiętaj, że nie mogą oddać głosu na Swój balonik, Ty zliczasz głosy i ogłaszasz zwycięzcę konkursu.

Gra w butelkę

Na karteczkach możemy przygotować pytania lub dzieci mogą je sami wymyślać. Dzieci siedzą w kręgu i kręcą butelką, na kogo wypadnie będzie musiał odpowiedzieć pytanie czy też wykonać określone zadanie.

Polecamy także: Zabawy ruchowe dla dzieci


Dodany przez Admin Odsłon: 45464

News nie był jeszcze komentowany

Dodaj Komentarz: (zalogowani użytkownicy, minimum 5 znaków)

Box Reklamowy

nowi uzytkownicy
Najaktywniejsi
Farcik

Farcik

Punktów: 1903

dzeko

dzeko

Punktów: 1408

123454321

123454321

Punktów: 1341

Elanda

Elanda

Punktów: 1016

Juustynna

Juustynna

Punktów: 855

Zobacz wszystkich »

Zobacz nasze inne serwisy z grami:
Grajnik.pl
Mamydzieci.pl Gry
Ostatnie komentarze
Zabawy dla dziewczynki i chłopaka

ta gra może być ale bym trochę popracowała na tym żeby było więcej rzeczy do robienia np. że może chodzić do sklepu, może chodzić do kolegi, koleżanki itp. więc jak oceniam to tej grze daje 8 na dziesięć gwiazdek ponieważ jak byłam młodsza miała jakieś 5 lat to lubiłam tą grę teraz mam 10 lat więc trochę się nudzi i jak mówie że bym popracowała tak trochę żeby się nie nudziła takim już starszym dzieciom tak jak np. ja ale są jeszcze starsze dzieci ode mnie.

2016-12-18 13:00:59
Gra chomik

uważam ze ta gra jest super trudne poziomy i wszystko ja bym nic nie zmieniała a żeczywiście mało jest gier ale tej grze daje dziesięć na dziesięć gwiazdek

2016-12-17 18:27:23
Super Mario

uważam że ta gra może być ja bym popracowała jeszcze trochę na tym żeby te lewele nie były szybkie do zrobienia ponieważ to jest bardzo łatwe oceniam tak siedem na dziesięć gwiazdek jak już mówiłam popracowałabym na ty jeszcze ale gra fajna więc może być

2016-12-17 18:13:07
Miecze i sandały

Mi bardziej podoba się ta część :)

2016-09-07 10:34:23