Gry Skakanie - gry-dladzieci.pl

Gra Flubber mikstura profesora Gra Flubber mikstura profesora

Skacz wraz z tą zieloną kuleczką zobacz jak daleko i jak wysoko uda Ci się wskoczyć. Zdobywaj punkty i różne gratyf...

Skakaj na piłce Skakaj na piłce

Prosta gra dla najmłodszych dzieci w której będziemy poruszali się na skaczącej piłce i zbierali gwiazdki. Będziemy...

Bieganie skakanie i zbieranie Bieganie skakanie i zbieranie

Gra w której będziemy robić te trzy rzeczy. Biegać przy pomocy dzika, skakać przez przeszkody, oraz skakać na tramp...

Skakanie po liściach Skakanie po liściach

Na specjalnym urządzeniu będziemy skakali po liściach. Czym dalej będziemy tym gra będzie szybsza i będzie wymagała...

Skakanie na stworki Skakanie na stworki

Używając myszki będziemy skakać na stworki, które będą wychodzić z ziemi. Nie pozwól aby doszło do takiej sytuacji ...

Gra Kartoon Network Gra Kartoon Network

Jest to gra kartoon netwoork z Ben 10 w roli głównej. Postaci tej będziemy tutaj rysować drogę w taki sposób aby tr...

Skakanie po kulkach Skakanie po kulkach

Razem z postacią z gry używając myszki będziemy skakali po kulkach. Zobacz jak wysoko uda Ci się wskoczyć. Bo drodz...

Skoki Skoki

Skaczemy w tej grze po zielonych płytkach w taki sposób aby nie wpaść do wody w tej grze. Wszystko to wykonujemy uż...

Skakanie w góre Skakanie w góre

Razem z małpką oraz przyciskiem spacja będziemy w tej grze dla dzieci online za darmo skakali w górę. Zobacz jak da...

Skakanie ze spadachornem Skakanie ze spadachornem

Skakanie ze spadachronu to super gra online dla wszystkich dzieci. Zbieramy baloniki i dostajemy za to punkty. Spad...

Skakanie samochodem Skakanie samochodem

Będziemy tutaj skakali samochodem. Musimy dobrać odpowiednią moc skoku aby wylądować w określone miejsce na tej pla...

Skakanie w gume Skakanie w gume

Razem z dziewczynką i jej przyjaciółmi będziemy skakali w gumę w tej grze online dla wszystkich dziewczyn i dziewcz...

Skakanie piłką Skakanie piłką

Skakanie piłką i piłeczką to bardzo fajna i ciekawa gra online. Musimy skakać piłką w taki sposób aby ta piłka czy ...

Skakanie po platformach Skakanie po platformach

Będziemy skakali po platformach i próbowali się uwolnić z tego miejsca....

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne - Skakanie

SkakanieSkakanie do wodyoglądana: 40838 razy
SkakanieGry dla dzieci motoryoglądana: 40203 razy
SkakanieSkakanie i bieganie tarzanoglądana: 36654 razy
SkakanieSkutery wodneoglądana: 30485 razy
SkakanieSkakanie do basenuoglądana: 29039 razy
SkakanieSkoki motoroweoglądana: 26752 razy

Skakanie

Poczytaj u nas trochę o skakaniu. Deluxe Ski Jump 4 dla PC / Windows jest inną ratą w cyklu niewiarygodnie popularnych narta-skoczyć//skakać symulatorów. Gra jeszcze raz została stworzona przez utalentowanego fińskiego programista, Jussi Koskel sam. Deluxe Narty przeskakują 4 ogniska na dostarczaniu zarówno dużej części gameplay jak i stosunkowo realistycznego przedstawienia skoków narciarskich jako dyscyplina. Lista trybów gry dostępny dostaje rozwinięty w Deluxe Ski Jump 4 dla PC / Windows. Tryb szkoleniowy jest bardzo przydatny ucząc się jak skoczyć szczególnie lokalizacje, taki jak Lahti albo Lillehammer. Gracz może brać udział w jednym konkursie, jak również w całości pory roku skoków narciarskich, w tym konieczność uczestniczyć w sesjach kwalifikacji. Podobny aby poprzedni installments, duży nacisk został położony na multiplayer trybach - gracze mogą wykonywać skoki na przemian przy pojedynczym PC.Niewiele zmian zostało wprowadzonych do kontroli, stąd gracz musi wykonać trzy etapy skoku mocno połączone poprawnie. Ci trzy sceny obejmują start, kontrolowanie charakteru w locie, i lądowanie oczywiście. Sędziowie również byli obejmowani oczywiście, kto przyznawać inne ilości spraw do skoków. Kilka dodatkowych czynników czyni to trudniejsze dla gracza do wykonania skoku tu, w tym wiatr (jego siła i zmiana kierunku), deszcz albo śnieg (te wpływać na stok), jak również mgła, która poważnie może ograniczać widoczność. Ciekawie, gracz może zmieniać warunki pogodowe i długość rozbiegu na ich upodobanie podczas sesji treningowych, który pomaga poprawić się jedynka umiejętności.

Deluxe Narty skaczą 4 dla PC / Windows druga gra w serii ma oferować w pełni wyposażony 3 D ilustracje, i ci są zauważalnie wysoki-jakość niż w Deluxe skok narciarski 3.0, który wyszedł w 2004. Partia może zostać rozegrana z wielu innych kątów obrazu (nade wszystko, widok z boku, widok z lotu ptaka, widok TPP i inne kamery zlokalizowały w różnych częściach skoku). Większość z wysiłków została umieszczona w stwarzaniu realistycznych ożywień znaków i fizyki za ich ruchami chociaż jeden również musi zauważyć dodatek infrastruktur dla szczególnych skoków, pocieszających fanów, albo umiejętności wzięcia udział w konkursach w innych porach dnia (wieczorem na przykład, z używalnością sztucznego oświetlenia). Pomimo że wymaganie sprzętowe gry chodziło noticably wyższy kiedy porównany poprzedni installments, można wciąż wprowadzać na rynek Deluxe Ski Jump 4 na wielu niski-specyfikacja PCs i starsze systemy operacyjne, taki jak Windows 98 albo Windows 2000.Ruchomy symulator skoków narciarskich z liczbą kierowniczych cech. Gra, rozwinięty przez Vivid Games, pozwala nam stworzyć gracza zwyczaju od podstaw i prowadzi go przez świat skoków narciarskich. Nasze obowiązki obejmują sprzęt do kupowania i rozplanowywanie harmonogramu treningu, jak również branie udziału w dalszych konkursach, systematycznie podnosząc naszą statystykę. Skakanie samo jest całkiem skomplikowane - gracz musi skupić się na każdej części (rozbieg, start, lot, i lądowanie), ponieważ sędziowie sortują styl skoku przestrzegającego tych wytycznych. Na skoki również wiatr i dynamiczne warunki pogodowe wpływają. Niestety, grze brakuje oficjalnej licencji wydarzeń skoków narciarskich, który zostawia nas u imion obszaru zablokowanego wszystkich uczestników. Zostaniemy z interesującymi ilustracjami i intuicyjnymi kontrolami stosującymi kontrole dotknięcia albo wbudowanym żyroskopem.

Skoki narciarskie 2012 dla PC / Windows proponuje umiejętności by stworzyć nadanego osobisty charakter uczestnika i obejmuje część szereg trybów, w tym Szybki Skok, umiejętność wzięcia udział w jednym wydarzeniu, mistrzostwach świata, cykl zdarzeń z tablicami wyników pory roku, i Turniejem, wydarzenie wielo-miejsce. Zostaniemy również z umiejętnością wywołania naszego własnego konkursu. Zostaniemy z 20 autentycznymi miejscami skoków narciarskich, w tym Planica, Lillehammer, albo Kuusamo. Niestety, gra nie zawiera prawdziwych figur i/lub licencji federacji skoków narciarskich - uczestnicy są znani tylko z ich imienia i pierwszego listu nazwiska. W efekcie, stajemy naprzeciw konkurentów takich jak przecinanie F., Johan Remen E., albo Kamil S.Gra charakteryzuje się kolorowymi trójwymiarowymi ilustracjami podczas gdy skoki są zrobione z perspektywy pierwszej osoby. Skok składa się z czterech elementów: w-bieg, start, lot, i lądowanie. Wykonać właściwy skok, musimy trzymać stałą pozycję (zaznaczony przez wskaźnik, który zgadza się z naszą równowagą podczas próby). Na przykład, jeśli jesteśmy nie przeprowadzić utrzymywanego w równowadze w-bieg, nasza prędkość będzie niewystarczająca robić dobry start. Ten mechanik kontroluje każdą część próby. Ponadto, musimy uważać na wiatr, który poważnie wpływa na naszą równowagę podczas lotu. Sędziowie, którzy sortują start, metodę, i lądowanie oceniają każdy skok. Każdy z tych elementów wpływa na wynik, ze specjalnym naciskiem na stylu. Gracze zainteresowani rywalizacją mają dostęp do kulistej drabiny on-line, która pozwala im dzielić ich wyniki z innymi konkurentami.

Skoki narciarskie RTL 2007 dla PC / Windows inna rata należy do darzonego uznaniem prawa wyborczego symulatorów skoków narciarskich (przez 1.1 milion kopii sprzedało się) napiętnowany i wydany przez niemieckie RTL Grupę. Podobny aby poprzedni installments, 2007 'edycja s proponuje szerokie doświadczenie na podstawie niewiarygodnie popularnej zimowej dyscypliny - z sesji treningowych o mniejszych skokach, przez późniejsze wydarzenia mistrzostw świata, na mistrzostwa świata w skokach narciarskich.Gra oferuje dwa podstawowe tryby. Gracz może zmierzyć się z rolą zawodowego skoczka narciarskiego aby rywalizować głównie przez Crystal Glob, odwiedzając 41 skoków wiernie odtworzonych (w tym wszystkie przedmioty użyto 2006 / 2007 mistrzostwa świata). Jednakże, jeśli gracz znudzi się bezpośrednią konkurencją, oni mogą przypuszczać, że rola trenera, którego rola ma poprowadzić do zwycięstwa ich zespół przez 15 licencjonowanych międzynarodowych konkursów podzieliła na trzy ligi i różnienie się obydwa w poziomach prestiżu i kandydatów 'umiejętności. Gracze mogą brać udział we wszystkich znaczących konkursach - regularne konkursy, mistrzostwa świata mające miejsce o największych skokach, wydarzenia grand prix letnie, cztery Wzgórza Turniej, i rywalizacja zespołowa. Przed każdym konkursem, gracz może brać udział w sesji treningowej oczywiście. Jak zwykle, twórcy zostali skupieni na dostarczaniu wszechstronnemu hazardowi doświadczenia ryć w tej zimowej dyscyplinie. Oprócz tego bawimy się w skakanie po dachach i zbieranie różnych diamentów. Chodzimy oczywiście ludzikiem.

Kategorie