Przygody z Diego

Diego podróżuje po lesie pełnym niespodzianek. Musimy szukać zwierzątka, które są pokazane po lewej stronie gry Diego. Ciekawa gra pełna rozrywki czeka właśnie na Ciebie. Jest to całkowicie bezpieczna gra przeznaczona dla wszystkich dzieci w każdym wieku. Najlepszym przyjacielem naszej postaci jest nie kto inny jak znana na całym świecie podróżniczka jaką jest Dora, oni razem tworzą wspaniały podróżniczy duet czego możemy się przekonać w licznych bajkach czy też właśnie grach dla dzieci. Fajna grafika i fajny klimat to w szczególności wyróżnia tą rozrywkę.

Gre ogladano: 199,545 razy Gre komentowano: 5 razy

Aktualna ocena gry: 4,95/5 (29 oceniana razy)


Dodane komentarze do tej gry (5):

różowa lala

lubiłam grać w Diego teraz mimo że jestem bliska skończenia 10 lat ta gra wciąż mi imponuje i oceniła bym ją na 66666666666666666666666 tyle punktów to dużo.

Dodał(a): różowa lala

mika

Uwielbiam tą postać na całym świecie bajki z nim to mistrzostwo świata. Kasia1 mi też ona się bardzo podoba i szaleję za nią i gram gdy tylko mam troszkę czasu na to.

Dodał(a): mika

juleczka111

gdziejest pierwszy

Dodał(a): juleczka111

weronika9

czytaj pierwsze litery:
skate
ula
paulina
eryk
rower

Dodał(a): weronika9

kasia1

Takie gry jak ta Diego są bardzo fajne uwielbiam tą postać tak samo jak Dora. Dlatego gierkę tę oceniam na 10. Bardzo mi się spodobała a Wam też się podoba ta gra?

Dodał(a): kasia1

« poprzednia 1 następna »

Dodaj Komentarz: