Gra super Mario

Do wyboru w grze mamy dwie postacie. Mamy możliwość zagrania zarówno super Mario jak i Luigi. Nic dodać nic ując jest to klasyczna gra platformowa z tą postacią, nowością jest natomiast dwie postacie jakimi możemy zagrać. Ta gra jest bardzo ciekawa gdzie czeka na nas wiele przygód i poziomów z postacią Super Mario Bros. Klasyk klasyków jak mawiają fani którzy w to zagrali pierwszy raz. Na poczatku sami podchodziliśmy sceptycznie ale gdy się pokona kilka plansz to nie da rady przestać gdyś tak cieszy zabawa i pokonywanie kolejnych levelów jakie czekają. Fajnie odwzorowana zabawa z tej z lat 90 tych i kilka nowości w szczególności zauważalnych jeżeli się zmierzymy na każdej z końcowych rund z super bossem.

Gre ogladano: 55,032 razy Gre komentowano: 10 razy

Aktualna ocena gry: 4,47/5 (14 oceniana razy)


Dodane komentarze do tej gry (10):

Mertistoo

Ja tam zwykle wolę postać Luigiego i to nią gram jeżeli mam taką możliwość bo niestety nie każda z gier daje taką opcję, czasami jest tylko sam Mario Bros i tyle. Fajne są części 1,2 oraz 3 w reztę nie grałem dlatego też trudno mi jest o niej cokolwiek powiedzieć.

Dodał(a): Mertistoo

RuUuda

Beznadzieja gra ...!
Ciąglę się zacina ...!

Dodał(a): RuUuda

milunia12345

super

Dodał(a): milunia12345

paula1234

strasznie długo sie ładuje

Dodał(a): paula1234

adrew

Ogólnie wszystkie gry z Super Mario według mnie są bardzo fajne, ja również pamiętam te z czasów jak grało się w je na na telewizorze to były dopiero czasy.

Dodał(a): adrew

kasia1

Super Mario to najlpesza gra w jaką grałam, przeszłam ją całą a Wy?

Dodał(a): kasia1

aniaa

Mi również się podoba. Pamiętam jak jeszcze grałam z bratem w takie stare gry super mario jeszcze na telewizorze w gry telewizyjne, chyba tak to się nazywało.

Dodał(a): aniaa

sikonia

moze byc

Dodał(a): sikonia

Malinka0013

Yyy. Może być^^:)) ;ddeee

Dodał(a): Malinka0013

nattti

fakt #$@!%^&*()

Dodał(a): nattti

« poprzednia 1 następna »

Dodaj Komentarz: