Gry Bomby dla dzieci i chłopców: 38

Obrona farmy Obrona farmy

Musisz bronić swoje stado krów przed atakami Ufo. Musimy strzelać z broni do naszych przeciwników i ...

Kosmiczna strzelanka Kosmiczna strzelanka

Gra w której lecimy statkiem kosmicznym i strzelamy do wszystkich napotkanych wrogów w grze. Porusza...

Gra snajper Gra snajper

Jesteśmy wysłani w misję morską jako snajper. Naszym zadaniem jest ciche likwidowanie przeciwników t...

Gra Bomberman Gra Bomberman

Czy graliście już kiedyś w tą grę? Na pewno tak, a skoro graliście to wiecie ile frajdy ona sprawia....

Misja snajper Misja snajper

Wykonaj snajperem niezwykle trudną misję. Poruszamy się W,A,S,D myszką komputerową władamy bronią. R...

Gra z klaunem Gra z klaunem

Potrzebne nam są następujące klawisze w grze po pierwsze strzałki oraz trzy litery C- strzelamy, V- ...

Niszcz helikoptery Niszcz helikoptery

Posiadamy magiczny skaczący samochód. Tym razem nie uciekamy przed bombami, które nam zrzucają helik...

Gra bomberman 2 Gra bomberman 2

W tej grze Bomberman mamy możliwość zagrania w dwie osoby lub też pojedynczo, to Ty decydujesz czy c...

Gra bomberman 2 Gra bomberman 2

W tej grze jak każdy z Was zapewne wie chodzi o to aby podkładać bomby zbierać przedmioty i pokonywa...

Gra multiplayer bomberman Gra multiplayer bomberman

W tej grze gdzie naszym zadaniem jest podkładanie bomb mamy możliwość zagrania w dwie osoby. możemy ...

Spongebob bomberman Spongebob bomberman

Ciekawa gra ze Spongebobem i jego przyjaciółmi gdzie podkładamy bomby w grze. Poruszamy się strzałka...

Online bomberman Online bomberman

Klasyczna gra bomberman. Zadanie w takiej grze jest zapewne Wa dobrze znane jednak dla przypomnienia...

Bomberman pengu Bomberman pengu

W tej grze bomberman mamy możliwość zagrania zarówno w dwie osoby jak też w jedną. Kolejny etap to w...

Stara gra bomberman Stara gra bomberman

W tej starej grze z bombemrman przenosimy się na statek kosmiczny gdzie do wykonania mamy misję. Aby...

« poprzednia 1 2 3 następna »

gry bomby

gry bomby Wiele ciekawych gier gdzie Wy jako gracze będziecie podkładać bomby i dlatego z myślą o Was powstał dział gry bomby. To tutaj zagracie w gierki, które są całkowicie związane z bombami jak znana na całym świecie serii gier bomberman. Będziemy również podkładać takie bomby pod mosty i inne budowle, detonując je. W niektórych planszach będzie możliwość strzelania bombami do różnych celów przy pomocy specjalnego działa. To wszystko na Was już czeka.

Pomyślnie zaprojektowana gra bokserska pierwszoosobowa z akcją arkadową freestyle, w której uderzysz indyka w twarz. Beast Boxing Turbo to wymagająca, pierwszoosobowa gra bokserska z szybką akcją boksu freestyle. Grasz w tajemniczego ludzkiego boksera w bestialskim świecie. Jest nieokreślona, ​​niewymiarowa i w pewien sposób przelatuje nad jej głową. Jesteś Char, niski człowiek z niejednolitym strojem potwora i marzenie o walce w Ligach bokserskich Bestii, w którym ludziom nie wolno wchodzić. Rozmyty trener świni oferuje jego pomoc po tym, jak go pokonasz, a wyruszysz w poszukiwaniu siły, sławy i szacunku dla ludzi. Zarabiaj pieniądze na walce nagród i wydawaj je na prawie niekończące się ulepszenia postaci i bestialski sprzęt bokserski. Czy wydasz wszystkie swoje wygrane, aby stać się najszybszym wojownikiem w Beasthalla? Postaraj się zbudować ostateczny zestaw zbroi obronnej? Nosić totem z kurczaka dla zabawy? Wszystko zależy od Ciebie! - Uderz w Turcję w twarz (patrz) - Wyzwanie w stylu retro - 35+ sztuk unikalnego sprzętu bokserskiego - Zwiększ swoje umiejętności do poziomu 99 - NewGame Plus dla masochistów Uderzenia uderzą w ciebie z prędkością turbo, a będziesz musiał oszczędzać energię i uderzać z niszczycielskimi kombinacjami przy najmniejszym otwarciu. Naucz się płynnie przepływać między atakami i obroną. Laptopy, klawiatura i mysz oraz gamepady są obsługiwane! Beast Boxing może być prosty do zrozumienia, ale nie jest to łatwe. Zdobycie orientacji jako człowieka, który zmierza przeciwko ogromnym bestiom, będzie trudne ... więc nie spodziewaj się, że będzie to cakewalk! Odblokuj sesje samouczków podczas gry, aby dowiedzieć się, jak zoptymalizować kombinacje, przeczytać strażnika przeciwnika i rzucić odpowiednie ciosy, aby przeżyć! Jeśli możesz zostać wielkim mistrzem Beasthalli, nie krępuj się zdobywać najwyższych punktów i rób remasy dla zabawy i chwały. Co więcej, rozpocznij kampanię od NewGame Plus i przejdź od slumsów do wielkiego mistrza, ale zachowaj swoje ulepszenia i sprzęt. Potwory będą szybsze, mocniejsze i trudniejsze do pokonania, więc będziesz potrzebował wszystkich korzyści, jakie możesz uzyskać!.

W Bomber Crew gracz przyjmuje rolę kapitana WWII dowodzącego załogą bombowca. Misje obejmują realizację różnych celów za liniami wroga: statki dalekiego zasięgu są wykorzystywane do eliminowania strategicznie ważnych celów wojskowych, a także do poznawania wrogich okopów i liczb. W powietrzu, zarówno poszycie samolotu, jak i stalowe nerwy załogi są kluczowe dla przetrwania i sukcesu. To, czy ktoś stanie się udekorowanym lotnikiem, czy zginie w płonącym wraku, zależy tylko od umiejętności gracza i decyzji podejmowanych na polu bitwy. Mechanika Rozgrywka podzielona jest na dwie części - etap przygotowawczy i właściwe misje. W pierwszym etapie gracz musi wybrać i przeszkolić niedoświadczonych rekrutów w bazie wojskowej, aby mogli zostać specjalistami lotnictwa. Każdy protegowany ma wyjątkowy zestaw umiejętności, historii i innych szczegółów. Warto zachować ich przy życiu i dbać o nich, ponieważ ich śmierć jest trwała. Bombowiec jest skomplikowaną maszyną i potrzebuje zróżnicowanych członków załogi - musi być pilot, mechanik, kilku strzelców, ładowarka, co najmniej jeden radiooperator i nawigator. W powietrzu, rozgrywka bardzo przypomina inną grę o nazwie FTL: Faster Than Light. Podczas walki samoloty zaczynają się rozpadać, nie ma zbyt wielu rąk do obsadzenia wszystkich stacji, a tylko spokojny umysł może uratować ich przed nieuchronną śmiercią. Bombowce nie są przeznaczone do walki wręcz, dlatego każdy system przeciwlotniczy, radar, wrogi wojownik, a nawet zła pogoda mogą stanowić poważne wyzwanie. Elementy symulacyjne zmuszają gracza do korzystania z pokładowych systemów samolotu. Bardzo często po strzale na ogonie samolot traci zdolność manewrowania, silnik zaczyna się palić, hydraulika się psuje, samolotowi brakuje paliwa lub członek załogi zostaje zabity. Tak więc w misji zawsze jest coś do naprawienia lub ktoś do wyleczenia. Po przejściu przez cel gracz może obsługiwać systemy pokładowe w celu sfotografowania celu lub zbombardowania go. W końcu trzeba bezpiecznie wrócić do domu - pod warunkiem, że ma wystarczającą ilość paliwa.

Kategorie