Wszystkich gier: 6034

Newsy serwisu

Zabawy dla trzylatka

Zabawy dla trzylatka można rozdzielić na kilka kategorii i rodzajów. Postaramy się przedstawić zabawy dla trzylatka zarówno te plastyczne jak i inne do których zaliczymy zabawy dydaktyczne czy ruchowe dla 3letniego dziecka, a także ciekawe zabawy z chustą. Zacznijmy od zabaw plastycznych tutaj chcieliśmy polecić kolorowanki do druku jakie odnajdziemy na naszym serwisie właśnie tutaj ----> Kolorowanki do druku , odnajdziemy tam proste kolorowanki jak i też labirynty, łączenie punktów i wiele innych plastycznych zabaw w sam raz dla trzylatka. Oto zabawy dla trzylatków:

Zabawy z pastą- ta zabaw na pewno spodoba się trzylatkowi, wystarczy, że pokolorujemy kartkę papieru ( najlepiej z bloku technicznego) na kolor czarny, gdy tak pomalowana kartka wyschnie dajemy trzylatkowi tubkę pasty którą będzie malował po kartce przeróżne wzorki, polecamy bałwanka, którego gdy pasa zaschnie dodatkowo farbkami możemy pokolorować takie elementy jak nosek czy czarne guziczki.

Części ciała- ta zabawa ma na celu naukę poszczególnych części ciała dla dzieci. Wymieniamy po kolei według piosenki: Głowa, ramiona, kolana, pięty , kolana, pięty, kolana, pięty. Głowa ramiona, kolana, brzuch. Oczy uszy, usta ,nos”. Poszczególne części ciała jednak dość wolno by trzylatek pokazywał nam te części ciała gdy czegoś nie będzie wiedział oczywiście należy mu podpowiedzieć.

Dźwiękowe zabawy- jeżeli macie w domu kubki po jogurtach, czy też roli po papierze to w sam raz nadają się do tej zabawy, wsypujemy do nich czy to groch czy kamyczki lub inne przedmioty. Następnie zaklejamy pojemniczki i powstają nam wspaniałe grzechotki, które wydają przeróżne dźwięki.

Osy na wesoło- jeżeli masz rolki po papierze to pomaluj je wraz z trzylatkiem na czarno- żółte kolory, z piłeczki robimy główkę dla pszszczółki, z tektury czy też drucików czółki, skrzydełka możemy zrobić z foli aluminiowej, tak powstanie wspaniała pszczółka.

Wazoniki – odszukaj w domu jakieś niepotrzebne buteleczki czy też słoiki. Kolejnym krokiem jest poszukanie niepotrzebnych korali, trochę kaszy manny czy też inne świecidełka, które przyklejamy do szklanych buteleczek czy słoików, powstaną przepiękne wazoniki na kwiatki wykonane oczywiście przez Nas.

Dużo więcej podobnych zabaw odnajdziemy tutaj ----> Zabawy dla przedszkolaka


Dodany przez Admin Odsłon: 56643

News nie był jeszcze komentowany

Dodaj Komentarz: (zalogowani użytkownicy, minimum 5 znaków)

Box Reklamowy

nowi uzytkownicy
Najaktywniejsi
Farcik

Farcik

Punktów: 1903

dzeko

dzeko

Punktów: 1408

123454321

123454321

Punktów: 1341

Elanda

Elanda

Punktów: 1016

Juustynna

Juustynna

Punktów: 855

Zobacz wszystkich »

Zobacz nasze inne serwisy z grami:
Grajnik.pl
Mamydzieci.pl Gry
Ostatnie komentarze
Zabawy dla dziewczynki i chłopaka

ta gra może być ale bym trochę popracowała na tym żeby było więcej rzeczy do robienia np. że może chodzić do sklepu, może chodzić do kolegi, koleżanki itp. więc jak oceniam to tej grze daje 8 na dziesięć gwiazdek ponieważ jak byłam młodsza miała jakieś 5 lat to lubiłam tą grę teraz mam 10 lat więc trochę się nudzi i jak mówie że bym popracowała tak trochę żeby się nie nudziła takim już starszym dzieciom tak jak np. ja ale są jeszcze starsze dzieci ode mnie.

2016-12-18 13:00:59
Gra chomik

uważam ze ta gra jest super trudne poziomy i wszystko ja bym nic nie zmieniała a żeczywiście mało jest gier ale tej grze daje dziesięć na dziesięć gwiazdek

2016-12-17 18:27:23
Super Mario

uważam że ta gra może być ja bym popracowała jeszcze trochę na tym żeby te lewele nie były szybkie do zrobienia ponieważ to jest bardzo łatwe oceniam tak siedem na dziesięć gwiazdek jak już mówiłam popracowałabym na ty jeszcze ale gra fajna więc może być

2016-12-17 18:13:07
Miecze i sandały

Mi bardziej podoba się ta część :)

2016-09-07 10:34:23